O nas

Cześć, specjalizujemy się w doborze i sprzedaży części do samochodów marki Volvo. Nie jesteśmy kolejnym typowym sklepem internetowym. Pomysł na Volking powstał na podstawie rozmów z entuzjastami marki. Sami jesteśmy pasjonatami Volvo z doświadczeniem w sprzedaży części do tej marki.

Pracujemy na najlepszych programach dekodujących vin, dużo bardziej szczegółowych od typowych katalogów hurtowni motoryzacyjnych. Obecnie produkowane samochody składają się z ok. 15000 części i wiemy że nie każdy jest mechanikiem, że nie wszyscy znają kod części których potrzebują ale wiemy że wszyscy oczekują że zakupione części przyjdą odpowiednie i nie trzeba będzie ich odsyłać.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zmienić typowy model sklepu internetowego w którym coraz trudniej o kontakt ze sprzedawcą. W nas do każdego podchodzimy indywidualnie. Macie kilka możliwości złożenia zamówienia:
telefonicznie, przez formularz na naszej stronie, mailowo i przez komunikatory. Zamówienie ogranicza się do podania nr vin i określenia czego potrzebujecie. My ze swojej strony sprawdzamy dopasowanie części ograniczając możliwość nie odpowiedniego wyboru.

Dlatego jesteśmy w stanie wydłużyć czas na zwrot towaru z 14 do 30 dni, oczywiście w przypadku źle dobranej części, na nasz koszt. Przy każdym zamówieniu dostajecie od nas najszerszą ofertę dostępnych producentów wraz ze zdjęciem i aktualną ceną produktu. Ponadto dostaniecie od nas specyfikację swojego samochodu oraz schemat montażowy wybranej części.

Po wyborze części wybieracie sposób wysyłki, mamy szeroki wachlarz przewoźników do wyboru każdy znajdzie coś dla siebie. Transport zamówienia powyżej 300zł przy wyborze płatności z góry jest darmowy. 90% zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w 24 godziny. Jeżeli na daną część trzeba zaczekać dłużej jesteście o tym poinformowani przed złożeniem zamówienia.